Emisiune Realitatea TV - Larisa

General Discussions – topics that do not fit any of the other existing categories

Emisiune Realitatea TV - Larisa

Mesajde gabi_dinisov » Lun, 02 Mar 2009 01:09

Iata link-ul catre pagina unde se poate urmari reportajul Realitatii TV despre colega noastra Larisa Barbu:

http://www.realitatea.net/emisiuni/reporterii-realitatii_23902_67632.html

Felicitari Larisa! 8-)
________________________________
“Eu n-am cerut să fiu român, am avut noroc!” – Petre Ţuţea
gabi_dinisov
 
Mesaje: 198
Membru din: Lun, 15 Dec 2008 15:35
Localitate: Bucuresti

Re: Emisiune Realitatea TV - Larisa

Mesajde Agent_Griff » Lun, 02 Mar 2009 11:39

Cand anume incepe partea cu Larisa? Reportajul incepe cu crime in saturi bistritene si nu stiu ce. :P

A gata, am gasit. Cam din minutul 10 incepe.
Agent_Griff
 
Mesaje: 190
Membru din: Mie, 17 Dec 2008 10:01

Re: Emisiune Realitatea TV - Larisa

Mesajde larisa » Mar, 03 Mar 2009 10:10

Regret inexactitatile referitoare la perioada 1877 aparute in reportaj.
In timpul filmarilor aveam febra peste 39°. Am amalgamat in mod nefericit denumirea armei si capturarea drapelului la Grivita cu alte evenimente ale aceleiasi campanii si am . Am sesizat imediat eroarea, am cerut sa se stearga acea dubla si am inregistrat din nou cu continut corect.
Din pacate peste starea mea de rau s-au suprapus erori tehnice si de montaj, asa incat rezultatul final, la acea secventa, nu a fost cel pe care l-am dorit. Cei care ma cunosc, vor intelege...
larisa
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar, 10 Feb 2009 16:27

Re: Emisiune Realitatea TV - Larisa

Mesajde mariusm » Sâm, 02 Oct 2010 18:12

Am fost prezent la filmari si Larisa a fost ca intotdeauna prezentabila si s-a descurcat pana si la 39 grade .
mariusm
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm, 02 Oct 2010 18:01


Înapoi la Discutii Generale - subiecte ce nu pot fi incadrate in celelalte rubrici existente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron